اخبار

امتیاز کاربران
تاریخ ایجاد در 06 بهمن 1397 نوشته شده توسط Amirsalamati
ROOT» دسته: اخبار
نمایش از 06 بهمن 1397 بازدید: 2574
پرینت

اخبار روز بازار آهن

 

 

اخبار روز آهن آهن آلات قیمت آهن آلات خرید آهن آلات خرید آهن آلات استیل روغنی سیاه

امروز شاهد افزایش نرخ ارز و طلا بودیم ، حتی خود بانک مرکزی افزایش 310 تومانی در نرخ خود داشت ، با اینحال بازار برعکس گذشته عطشی برای خرید محصول نشان نداد ، با اینحال بازار امروز بخصوص ورق 2 و 2.5 با عدم فروش تجار و شرکتها رو به رو بود و در مقابل تقاضای آنچنانی هم مشاهده نگردید.

به نظر میرسد بازار به گمان افزایش نرخ ارز در روزهای پایانی بهمن ماه در انتظار افزایش قیمت ها باشد .

امروز در بازار محصولات مقاطع طویل فولادی قیمت ها با تعدیل افزایشی محدود همراه بود .

برخی دیگر از تجار به دنبال به خرید و تبدیل سرمایه خود به محصول میباشند ولی شرایط کسب و کار با وجود تحریم ها بسیار سخت تر از گذشته شده است.
انواع ورق سیاه نازک افزایش داشت ولی در سایر محصولات روغنی ، گالوانیزه و رنگی تغییراتی گزارش نگردید ، با افزایش محدود قیمت ها در برخی از مبادی البته سطح معملات بسیار کم رمق بوده و تقاضای بالفعل دیده نمی شود.

آخرین به روز رسانی 19 فروردين 1398
 
امتیاز کاربران
تاریخ ایجاد در 06 بهمن 1397 نوشته شده توسط Amirsalamati
ROOT» دسته: اخبار
نمایش از 06 بهمن 1397 بازدید: 2273
پرینت

اخبار آهن آلات قوطی پروفیل نوسانات بازار

آخرین شنیده ها از حوزه قوطی و پروفیل بر مبنای محصول مبتنی بر ورق ضخامت 2 میلیمتر ، با افزایش تا 150 تومانی با کاهش تخفیفات در برخی ا زمبادی این حوزه حکایت دارد .

قیمت پروفیل از 4900 تا 5150 تومان اعلام میگردد.

آخرین به روز رسانی 25 اسفند 1397
 
امتیاز کاربران
تاریخ ایجاد در 30 دی 1397 نوشته شده توسط Amirsalamati
ROOT» دسته: اخبار
نمایش از 30 دی 1397 بازدید: 2390
پرینت

 

 اخبار آهن آلات اخبار بانک اخبار سودهی بانک ها آهن آلات ایمان

بانک

سیستم بانکداری

بانکداری 

نرخ سود

سود ماهانه

طبق بخشنامه بانک مرکزی سود علی الحساب سپرده های سرمایه گذاری کوتاه مدت بانک ها ، از فردا به صورت ماه شمار محاسبه خواهد شد .

با توجه به افزایش میزان رشد و سهم سپردهای سرمایه گذاری کوتاه مدت شبکه بانکی در مقایسه با سپرده های سرمایه گذاری بلند مدت که بیانگر افزایش میزان سیالیت منابع شبکه بانکی است ، سیاست گذار پولی تصمیم گرفت که با تغییر در نحوه پرداخت سود سپرده های کوتاه مدت ، ریسک نقدینگی برای بانک ها و موسسات اعتباری را کاهش داده و از فعالیت های سفته بازانه و تشدید تلاطمات سایربازار ها به دلیل ناپایداری منابع در شبکه بانکی جلوگیری کند . بر این اساس ، پیشنهاد بانک مرکز در این رابطه در یک هزار و دویست و شصت و دومین جلسه شورای پول و اعبار در بیستم آذر ماه مطرح و مقرر شد که معیار پرداخت سود سپرده های سرمایه گذاری کوتاه مدت از روز شمار به ماه شمار تغییر یابد . به گونه ای که حداقل مانده حساب در ماه مبنای محاسبه سود سپرده های مزبور باشد.

در پی این مصوبه شورای پول و اعتبار و بخشنامه بانک مرکزی ، از فردا یکم بهمن ماه ، محاسبه سهم سود علی الحساب سپرده های کوتاه مدت عادی در بانک های سراسر کشور به صورت ماه شمار خواهد بود ، بر این اساس تمامی حساب های با ماهیت کوتاه مدت فارغ از مقطع افتتاح سپرده ، از تاریخ اول بهمن ماه سال جاری(97) و صرفا برای دوره های زمانی پس از تاریخ مذکور ، مشمول تغییر در نحوه محاسبه سود مطابق فرمول "نرخ سود ضرب در تعداد روزهای ماه ضرب در کمترین مانده طی ماه" خواهند شد.

 

 

آخرین به روز رسانی 25 اسفند 1397
 
امتیاز کاربران
تاریخ ایجاد در 02 مهر 1397
ROOT» دسته: اخبار
نمایش از 02 مهر 1397 بازدید: 2499
پرینت

اخبار آهن آلات اخبار ارز قیمت روز آهن آلات افزایش قیمت ها کاهش قیمت ها خرید آهن فروشگاه استیل

در روزیکه قیمت ورقهای مبارکه در بورس با افزایش شدیدی روبرو شده است و همچنین دلار افسار پاره کرده است و رانندگان هم از آوردن بار امتناع میکنند ، دیگر مقوله ای بنام قیمت واقعا جای برای بحث نمی گذارد.

 

شاید دوستان فکر کنند که این قیمت های فولاد مبارکه در بورس انتهای راه است در حالیکه به راحتی میتوان گفت با عرض پوزش : این ابتدای راه است و هنوز همگی ما به نتایج کاهش ارزش پول ملی در این حد (همین الان 15500 تومان نرخ روز دلار) واقف نشده ایم و هنوز دوستان ساده دلی مانند من زیاد هستند که فکر میکنند قیمت های برخواهد گشت ، هنوز بیشتر کالاهای موجود در داخل کشور با دلار (نرخ برابری) حدودا 9هزار تومانی عرضه میشود که دیری نخواهد کشید که خود را به قیمت بازار آزاد خواهد رساند شاید یک ماه دیگر و یا شاید دوماه دیگر.

ولی تنها نکته ای که می ماند اینست که همگی ما تازیانه کاهش پول ملی را خواهیم خورد چه فردا چه یک هفته دیگر ...!

در سال 2015 در زمان قبل از توافق ما با غرب دوستی داشتیم که پرسیدیم که قیمت ارز از 3800 تومان آن زمان بعد از توافق به چه قیمتی خواهد رسید به راحتی و صراحت گفت :اگز از آسمان دلار ببارد نباید انتظار دلار زیر سه هزار تومان را داشتکه واقعا هم خوش خیا هایی مانند من که فکر می کردیم با توافق دلار 1226 تومان خواهد شد و کسب و کار خود را از ترس کاهش دلار تعطیل کرده بودیم و دیدیم که چه کلاه گشادی بر سر ماهایی رفت که به وعده های پوچ دل بسته بودیم .

و حال در ابتدای مسیر تحریم ها هستیم و خدا میداند که چه زمانی به مسیر توافق باز خواهیم گشت امسال یا ....؟

سرجمع برآیند سرمایه گذاری کالایی مفید است و همچنان به نسبت تحلیل های قبلی :حفظ موجودی کالایی اولویت می باشد و الله و اعلم ...

آخرین به روز رسانی 25 اسفند 1397
 
امتیاز کاربران
تاریخ ایجاد در 11 مرداد 1396 نوشته شده توسط Amirsalamati
ROOT» دسته: اخبار
نمایش از 11 مرداد 1396 بازدید: 3523
پرینت

معدل افزایش قیمت بازار امروز میلگرد مطابق با جدول نرخ تولیدکنندگان این حوزه حدود 80 تومان دیده میشود. البته در این میان با توجه به نزدیک شدن به پایان ساعات کاری بازار، برخی از مراکز ترجیح دادند که به روز رسانی نرخ های نهایی را فردا اعلام کنند که بنظر  میرسد متوسط تراز افزایش قیمت این حوزه بیش از این مقدار باشد. 

 

آخرین به روز رسانی 11 مرداد 1396
 

صفحه1 از13

<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > پایان >>

بازدید های امروز

نمایش تعداد مطالب
2319473